Hjem / NM2017 / John Arne Riise ute av poker-NM – her er bordtrekning og chipcount for dag 2
John Arne Riise er en av tidenes norske fotballspillere og bygger seg nå et navn også om pokerspiller.

John Arne Riise ute av poker-NM – her er bordtrekning og chipcount for dag 2

Helt på tampen av første spilledag i Main Event forsvant fotball­per­son­lig­heten John Arne Riise fra turne­ringen.

1254 spil­lere var med i årets hoved­tur­ne­ring i poker-NM. Det er bare 21 bak rekorden fra 2015, og bekrefter poke­rens kraf­tige frem­marsj i Norge. Samt­lige andre eventer har opplevd en solid økning fra fjor­året.

579 spil­lere har tatt seg videre til dag to i Main Event. Av disse vil 143 få betalt for innsatsen (førte utbe­ta­ling på drøyt 1500 euro).

Kjente person­lig­heter fra andre arenaer har satt sitt preg på mester­skapet så langt. Både Tone Damli, Aylar Lie og John Arne Riise er tilstede her i Dublin. Riise var lenge godt­gå­ende i Main Event, men måtte takke for seg like før slutt på dag 1.

Kjenner du noen som er videre i Main Event? Her er chipcount for dag to – spillet begynner igjen klokken 14. Følg med på Sports­ka­nalen, Sumo eller i live­sen­teret her.

RANKNAMECHIPCOUNTTABLESEAT
1TOMMY ERIKSEN27720071
2BASAM MOUSA256300566
3KENNETH FRØLAND248100264
4ALEXANDER KOBBELTVEDT246300541
5STIAN TELLEFSEN234800522
6GEIR NAKKEN233600627
7CHRISTIAN STOKKELAND225200508
8ROGER JORGENSEN218300576
9ANDERS KRISTIANSEN203300488
10ARNE JOHAN OLSEN201900711
11KJETIL HANSEN193100428
12INGE DAHL FORSMO185900138
13ALEKSANDER SÆTRUM17850093
14PER-KJETIL HOFF177700432
15OVE ANDRE BJORHEIM173700701
16STIAN NILSEN171400108
17JOHNNY HOFSETH167000112
18JAN MORTEN HAMMERVOLD160800495
19JONAS ØVESTAD159400348
20ERIK ENHUUS DALLAND158900493
21ODD-EINAR SVINØY156300146
22MERON FANUEL OGBAMICHAEL155400353
23HÅKON MIDTUN154000354
24CHRIS-ROBIN HANSEN153600435
25TERJE SKAALAND151500497
26STIAN BRUHEIM148800631
27ROGER ODDEN148300654
28TORSTEIN IVERSEN147800155
29JOACHIM NYGAARD145400688
30PER OLAV HAUG145000637
31EINAR MAGNE ENGELIN BOLÅS144900415
32EIRIK VILLAND141900534
33HAAVARD HOLMEN139700346
34THOR HJERTENES13770083
35ARE WOLD SUNDE136900167
36RUBEN STENSRØD135900197
37ÅGE FLØNES RAVN13430026
38KRISTIAN SUNG HANSEN130900127
39MATS JACOB BERG-JENSEN130600572
40MARIUS HØIHILDER HEIENE128100644
41TROND ERLING FELDT ANFINNSEN126000172
42ALEXANDER ANDRESEN124500575
43ERIK-ALEXANDER SVERKHOLT123200594
44ØYSTEIN SÆTHER122700634
45DANIEL BERNTSEN122500482
46JIN HA120500133
47SIGURD ESKELAND12000042
48MARTIN HANITZ120000271
49TONY DANIELSEN12000072
50MILAIM TAFAJ119800677
51IVAR VIGDENES119500294
52KORNELIUS LIEN118900681
53STEFFEN STRØMSNES118800378
54MIKAL ØSTEBØVIK118400418
55BJØRN ODDEN117500494
56KRISTOFFER SKOLEM116600453
57SVEIN LAGMANNSGÅRD116000464
58STIAN UNDERHAUG115000287
59TONY-JOHANN ANDERL114400242
60ERLEND TORESON KALSTAD114100102
61HEIDI HANGAARD KARLSEN113400182
62STEIN NILSEN113300507
63STEPHEN DALLAIRE112900107
64ESPEN HÆRUM112600422
65THOMAS HARNES112500584
66BENTE MØRLAND112500358
67LINN BEATE TELLNES11220087
68DANIEL GULAKER111800471
69MORTEN HERMO111600371
70KURT SKIMMELAND111600364
71ORVAR KILVÆR11130073
72JONNY SOLBAKKEN111100716
73BJØRN LARSEN110100206
74ESPEN AUNE SOLAAS109200187
75JOACHIM LARSEN108900657
76CHRISTIAN GRØNNINGSÆTER108600643
77EIRIK BJØRBÆK108300257
78TONJE STALLVIK108000347
79NICOLAI BRYHNISVEEN108000345
80EVEN SØNSTERUDBRATEN107700382
81EIRIK BJØRKLUND107600676
82RAGNAR DYSVIK107600166
83KJELL ROGER MULDBAKKEN106300176
84JENS KRISTIANSEN ENGESET105800682
85ESPEN SALTNES105700261
86FRODE DYROY105100691
87JOHN INGE OLSEN10500082
88VEGARD MELGALVIS ANDREASSEN105000483
89YLVA KIM THORSRUD103200307
90KENNETH FJELLSKÅL102600142
91BØRRE LUDVIGSEN101800484
92GEIR EGHOLM10070097
93TOM FREDRIK RØRNES100600395
94PETTER NORD99500646
95ARE PEDERSEN99200207
96ROLF MYREN99100214
97ROBIN PEDERSEN GRØNLIE98800322
98OLE JAKOB ENEBAKK98500635
99VIDAR ASSERSEN98500481
100SNORRE SUND98400441
101ARBEN CIMILJI98000593
102MARKUS KORNFELD97100111
103ØYVIND EFRAIMSEN96500557
104MORTEN WALLACE96100564
105HARALD OLSEN95900401
106JOHNNY WULFKEN95800686
107JONAS WÅGMAN95600414
108TERJE PEDERSEN95300198
109RUNE SOLBERG95200193
110ADRIAN HERSVIK HAABERG95000556
111MORTEN ANTONSEN9480066
112MATS GRAMSBORG ULLERENG9450076
113JARLE BIRKELAND93300447
114PAUL GROVEN92900393
115THOMAS SYVERSEN92700465
116KENNETH ANDREASSEN92300413
117STEFFEN GJELSETH9230024
118ANDERS RINGSTAD MORA92200332
119ØYVIND FRIGAARD92200298
120EIRIK LYNGBAKKEN INDAHL92100606
121OLE ANDRE SLETTENG91300368
122SINDRE RØNQUIST91200362
123CHRISTIAN HAGLUND90700516
124MAGNUS HAMRE9070044
125ODDGEIR SKOELV90200538
126SVEIN RONNY OLSEN90000503
127CATO STUBBERUD89400528
128RUDI ANDRE JOHNSEN89200223
129ROGER MATHIESEN89000165
130PATRICK KINN BREIDVIK8890043
131STIAN GJESDAL88600177
132JAN-MARTIN MADSEN8770053
133THANH CONG PHAM87400333
134ROGER NILSEN8680027
135ØYVIND ANDRE MISUND86200101
136TERJI JOHANSEN86200125
137ANDREAS AARSETH86000151
138PATRICK UNDLI85000612
139MARTIN SANDEN84900685
140EVEN EIDEBAKK NYRØNNING84800284
141LINE LINDSHOLM84200722
142IVAR BRUVOLL VAMRÅK8360084
143DANIEL JOHNSEN83600116
144ARILD HOFF83500697
145TONE DAMLI AABERGE8350062
146ANDREAS WIBORG83200543
147MARKUS BJØRNAR DAHL83200225
148ERLEND BAKKEN83100463
149MARIUS FJELLHEIM82600578
150ROLF KOBBELTVEDT82500595
151MORTEN FRØLAND82100618
152ANDERS RUD IVERSEN8210025
153CHRISTER MALE CORNELIUSSEN82000536
154ARILD VIE8180035
155KENNETH HEGGESTAD81800224
156DANI BRANDSØY81200683
157JOACHIM VERPE81000424
158LARS RUSTEN80900431
159SONDRE LUNDE80800667
160ALLAN DYRSTAD80600366
161FRIEDRICH PIBER80600664
162MICHAEL THOMAS KRISTIANSEN80400498
163KENT O. RØED80300231
164MATS BÅTNES79600143
165TOR INGE MØRLAND BERGE7910015
166ANDREAS AAS OTTESEN78700573
167LINDA RØNAAS78600325
168EVEN FRØSHAUG7830074
169MARTIN RISENG7820086
170ANNELI WALENIUSSEN78100132
171OVE CHRISTER LØVÅS77800445
172PETER BRUSDAL77600114
173ROAR WANG77300263
174TONE CECILIE NEGÅRD77000245
175GUNNAR SOLVANG76800454
176SILJE ELFVING76600715
177FREDRIK NØKLEBY76200721
178LEIF EDDY IVERSEN7610064
179MARIUS MATTSON75900625
180TOM-EINAR KRISTOFFERSEN75900588
181THOMAS TORP75800144
182GEIR FINNSETER75500266
183LENA LØVÅS75300487
184TOMMY SUNDET75000227
185FRANCK BJØRGE MYKLEBUST74300615
186STEFFEN KYLEVIK7390048
187FIROZ CHATUR73900402
188MORTEN NYGÅRD73700651
189HALLGEIR JØRMELAND73400563
190KJELL BJØRNAR KARLSEN73300521
191SONDRE ROSSELAND7310047
192KENNETH ÅSEN72900524
193KRISTIAN MITTET72500238
194JOHNNY SKOGLUND72500247
195GLENN-ARE BERG72300384
196NICLAS HANSEN72300356
197CAMILLA RØRHOLT72200386
198LARS ERIK AUSTLI72000645
199ALEXANDER AAS-HANSSEN71700675
200GUDBRAND ALM SKIAKER71200154
201KNUT JOHANSEN71100551
202KJETIL FURU70300674
203ASGEIR FURUVALD70300336
204KJETIL GLIMSDAL7000031
205PER OSKAR TERNSTEN JR69800467
206MARTIN FJELLENG HANSEN69300158
207ALEKSANDER EMILSEN69000135
208ØYSTEIN GISKE69000208
209ALEXANDER FAYE-SCHJØLL6900065
210ANDRE LOUA68900562
211LARS NORDBY68400316
212HÅVARD BUHAUG68300641
213HANS MARIUS STOKKENES67900462
214DANIEL SÆTHER67800692
215ANDERS MELI67500723
216JULIE HØYDEN67300704
217LASSE BERG HAGEN66800221
218KLAUS OLAV DALEN66600141
219ACID NILSEN66200705
220JOAKIM RAHMOUNI66200535
221ERLEND LARSEN66200412
222JOHN MAGNUSSON66000241
223HENRIK TOLLEFSEN65900327
224ROBERT EINAR KAGGERUD65600555
225KRISTIN YTREDAL FLATAKER6550045
226ROY LEITE65400396
227TERJE JAHN65000324
228THOMAS NORDBØ64700621
229ERLEND ASK64700103
230BENJAMIN VORELAND64500514
231MAGNUS OKSTAD SAKSENVIK64400252
232HENRIK JOHANSEN64000518
233ERIK MINDE LURA63800104
234ROBIN EIRIK REED63600461
235JAN ARVE KLEIV6360092
236HENRIK JACOBSEN63200597
237OLE CHRISTIAN LØKEN63100708
238THOMAS FLØAN63100246
239SOFIA GHEORGHIU62700248
240ODD INGE HURLEN62500192
241TOBIAS ERTZEID62100211
242MARIUS VIK ENEBAKK62100258
243ESPEN HOEL62000586
244TORMOD MJØS61900408
245MORTEN VIKEN6190094
246ÅGE SPETS61500457
247KJETIL HOVE61200292
248HERMAN ØKLAND61100486
249LASSE RØD HANSEN61000105
250ENDRE SAGSTUEN6100088
251KNUT NORGÅRD BERNTSEN60800532
252STIG THOMASSEN60500714
253TROND DAG ERIKSEN60300658
254ANDERS MARSTRANDER60100632
255TERJE TORSTENSEN6010061
256DAN ODIN SCHULTZE59700204
257BJØRN PETTER JOCUMSEN59500694
258ØYSTEIN NETTUM59400672
259MIKAL HÅLAND59400544
260CHRISTIAN SANDBERG58900296
261ØYSTEIN EILERAAS58500137
262KENTH SUNDSTØL5830054
263OVE AUREBEKK58300262
264HANS EIRIK TRODAL58200525
265ØYSTEIN DAAE CHRISTENSEN58200581
266STEFFEN ANDRE PAUS57900156
267STEFFEN FIMLAND5790018
268CHRISS KENNET ROVIK57800475
269KJARTAN LINDØE57300373
270KNUT EIRIK FÆRAVAAG57000381
271MARTIN AASEN LUNDE56800256
272MADS GRØNDALEN5670022
273TOM JOHANSEN56400452
274LUDVIK STRANDEN56200444
275CARL PETTER SVENDSEN56100272
276LARS MAGNE NONÅS56000607
277LEIF ARNE DALANE55800355
278ALEXANDER DYBDAHL55700308
279OVE ANDRE STENBERG5570085
280BJØRN ANDRE HOVDEN55500695
281KENNET LYSTER55100281
282KAY EVEN HÆGLAND55100438
283KIM TORJUL55000311
284STEN KVINDESLAND55000314
285DANIEL COHEN54800385
286CHRISTER GISKE5470023
287KENNETH BERGLI54500718
288GEIR HÅVARD HANSSEN54400647
289BJORN TORE BOE54400587
290ARNE BLOMQUIST54100121
291SIGVE SANDSMARK54000511
292RONNY ANDERSEN54000337
293MONA STAVNESLI ELTVIK53700235
294GEIR STOREIDE53600426
295MARIUS HØGTUN53500574
296MAGNE 53300148
297MADS AXELSEN53300671
298JØRGEN SCHJETNE53100604
299CHRISTIAN ARSTAD53100323
300THOMAS MOLNES53100161
301FREDRIK GRIMELAND53000304
302ROGER KUMMERVOLD52900195
303MARTIN ÅM52700458
304TERJE TANGEDAL52400727
305RONNY GRANLI52300403
306AYLAR LIE5200017
307YONNAS WOLDE JAHREN51900178
308ALBERT FOWELIN51900383
309LARS IVAN VEGSUND51800301
310JARL GAUTE BRATTELI51800126
311JAN ERIK NILSEN5130081
312TOMMY ELVESTAD51200275
313MARKUS FOSS51100712
314RAYMOND FORSLAND51000203
315JARLE TRAASDAHL50800244
316PER ARNE DAHL50700183
317ROAR ASPÅS50500476
318KENNETH TORP50400375
319ROBIN EMIL FRØYSHOV50300288
320ROBERT HAUGLAND50100343
321CHRISTOFFER BØLLA RISENG5000036
322KRISTIAN TETTENBORN50000466
323TOMMY STEINSEIDE49900372
324VIDAR HAAVIK49900153
325DANIEL HOLM SUNDET4970056
326THOMAS ALEKSANDER MIDDELTHON49700591
327SIGBJØRN MORTVEIT49700185
328NICHOLAS DE FLON49600265
329OLE HANSSEN49600585
330RONNY GRESMO49500558
331EIRIK ØSTENSJØ TJELLE4940051
332MORTEN LERBREKK49400537
333NICHOLAS M MOE49200124
334RONNY FEYLING4890021
335LASSE SOLSTRAND48900613
336ARNE BORHAUG STAVE48700218
337PETTER KRISTENSEN SAKSHAUG4850096
338ELISABETH HILLE48500374
339HENRIK HUKKELBERG48200552
340ENDRE EIKESETH48000286
341DAG ARILD HANSEN47700273
342STEFFEN BERGLI47600554
343TONE LINNEA MARTHINSEN47600115
344PINAR MANSOURI47400361
345LASSE ANDERSSEN47300331
346MARI THORRUD OLSEN47300636
347TORUNN SMEDSTAD47100352
348ANDREAS SVENDSEN47000582
349MAGNUS MATHISEN4650016
350EINAR KIRJAN VEAMYHR46400344
351CAROLINE FACIUS46200545
352GLENN GABRIELSEN4600091
353FRODE KVISTI46000523
354HÅVARD HOLDER45700602
355RICHARD STOKKEDAL45600201
356MARIUS EKELI45300397
357MADS HAVELAND SLEIRE44900407
358CHRISTIAN HAUGER44400678
359OLA HEGGEN43900334
360ESPEN LAURITZEN43800624
361EVA ILSENG43800548
362STIG RUNE BJØRNLI43600226
363ESKIL REITAN KVAMVOLD43500648
364ROY LUND43400605
365EVEN EVENSEN43300617
366JAN-ERIK SØRENSEN4320052
367MORTEN ENG HALVORSEN43100703
368DAGFINN STOKKENES42700147
369ØYSTEIN SANNES42700152
370JOACHIM KJELSTRUP42600341
371ANDRE ALVAREZ BROBAKKEN42600295
372ANDREAS SANDEN42600717
373VEGAR FORBERG42600254
374KIM DØVING42600504
375CHRISTIAN HERLAND42400134
376HEGE THERESE FOSSE42200433
377TORSTEIN SØRBØ4180057
378FRODE ØSTHUS41700666
379PREBEN MANNSVERK41500202
380ODD KJETIL SANGNES40900174
381STEINAR AKER40900128
382PÅL CHRISTIAN NIKOLAISEN40900446
383SEVERIN HOVDE40800655
384ASBJØRN HERLAND40800283
385OMID SAVEJIBOLAGHI GHASEMI40600335
386NIKOLAI HOVLAND40200312
387IDA LØBECK BORGSTRÖM40000318
388KRISTIAN LUNDE40000515
389ODD MAGNE LARSEN40000713
390BÅRD NÆSS40000423
391NICOLAI STAVE MARCUSSEN3990078
392TEODOR JOSDAL39800277
393TORE HOVLAND39800707
394ALF GUNNAR ANDERSEN3960037
395JAN ERLAND AMUNDSEN39300598
396HANS PETTER SECKER3920033
397MARTIN THEIE39100212
398AUDUN ARILD39100285
399JACK RAKJAN38800425
400OVE LERBREKK38800106
401JONAS NIELSEN38700217
402HÅKON DANIEL ØKLAND38700268
403FRODE MYRHOL38700491
404STEIN ARNE ÅSLAND38600512
405JOHAN KRISTOFFER BØEN GRAVE38400663
406BJØRNAR LØVLIE38300702
407XI TRAN38200472
408FRANK ANDREAS VERPE3800034
409BJØRNAR KVAMME3790046
410MARIUS ARNESEN37500474
411ARNFINN SUDLAND37500553
412THOR HANSEN37200122
413ROGER JOHANNESSEN37100387
414ROLF ARNE PEDERSEN37100652
415FREDERIK TVEIT37000673
416EINAR HJELVIK36400328
417ESPEN DRIVENES36300603
418ERIK ANDRE ARNESEN36300168
419KIM STØYLEN36200502
420CHRISTIAN KAY STEINBO36200405
421LARS GILLSTRAND36200357
422INGE WERGE35900448
423STINE MARIE BRINGSLI35900513
424ALEKSANDER HUSE35600181
425THOMAS ANDRE BRASTAD35400583
426LEIF RAUSTEIN35300622
427ERIK HOEL35200326
428THOMAS VALAND35200188
429MARIUS EVENSEN35000687
430JUDITH JØRGENSEN35000123
431FREDDY STOKKELAND34800315
432KJELL ANDRE SANNA34700698
433NILS MIKKEL EIRA3470058
434OLE WAALER3380041
435STIAN BUSTNES SJURSEN33700398
436GUDMUND JOHANNESSEN33700547
437KNUT SKIMMELAND33500186
438DAVID VINAYAGAMOORTHY33300305
439KNUT ÅKRE32600436
440KIM VICTOR HANSEN32500278
441JARLE ERDALSDAL32200297
442STEIN LINDBERG LARSEN32200468
443LISBETH ALVER32000693
444KJELL OVE DYB31800342
445MORTEN LANGLI31700561
446HEGE SØGSTAD31600282
447ERLING VOJE3150011
448JØRN ARE SOLEM31400236
449DAVID UKKESTAD31200317
450KRISTIN ENGLI30900365
451ODD INGVAR HÅLAND30800404
452EIRIK BORSETH30800626
453ROGER HERMANSEN30600665
454TOR MAGNE SUDLAND3060013
455IVER OVER-REIN30500391
456JAN-ERIK HANSEN30500706
457KNUT ERIK PEDERSEN30400642
458STIAN SKJERVEN30200255
459DANIEL NORSTRØM NESBAKKEN30100205
460TOR ARNE SKOLEM30100567
461GLENN THOMAS JENSEN30100451
462ROY PREBEN BIRKELUND30000164
463ODIN BLIKRA VEA30000417
466VEGARD NYGAARD2980068
467JOHNNY KRISTIANSEN29600623
468CHRIS FREDRIK LORENZEN29600517
469MARIUS ØVRETVEIT29600638
470JAN OLAV SJÅVIK29400726
471ANDRÉ BYE BERG29300531
472BJØRN ERIK MJELVA29300351
473HOZAN BAMERNI29200363
474MONICA EILERTSEN VAKA29100501
475KJETIL LAGERAAEN28800302
476TORE BERAKVAM28800173
477JOHN THOMAS BRATLAND28500614
478DIDRIK ANDREAS MANTOR28500321
479TOM EGIL JOHANNESEN28400478
480OLE CHRISTIAN OLSEN2830075
481ARE TENGELSEN28300234
482ANDREAS CARLSEN28200571
483ROBERT SVERRE EIK28000473
484TOM KARLSEN2790077
485TOR CHRISTIAN HEIER27700392
486ROLF HANSEN27600377
487ESPEN HOLMEDAL ERIKSEN2750038
488ARNE KENNETH ELTVIK27500434
489GEIR WILHELM ANDRESEN27300455
490ASBJØRN ELVEVOLD27300656
491JOHN IVAR NYGÅRD27200303
492HENNING STALSBERG27000313
493HELGE LARSEN2690014
494LINDA IRENE RESSEM26800131
495JOHANNES DANH NGO26700633
496SKJALG HELSTRØM CLAUSEN26700243
497HENNING GRØNMAN25600162
498ALEXANDER SKRINDO KASTRUP25600592
499ØYVIND LUNDBY2550067
500MICHAEL KALVIK25400253
501ESPEN SWAN-RØRVIK25300117
502ODD LURA25200251
503REMI FRILSETH24500237
504ATLE FRANZEN24500653
505EIRIK LUNDE24300568
506JAN ROGNSTAD LARSEN24100443
507THOMAS OLAVSRUD24000533
508KIM EYOLF LILLEBY BJØRNSGÅRD2400028
509PREBEN STOKKAN24000477
510CHRISTIAN MEDIAAS24000492
511MARIUS SVENDSEN24000216
512JØRGEN EILEV THORKILDSEN23900506
513FRODE ALFREDSEN23800267
514THOMAS HENRIKSEN2380095
515PEDRAM NOURIAN23700596
516MARIUS ARNTSEN23400222
517THOMAS JØRGENSEN23400601
518GEIR BERLAND22500684
519WERNER ABRAHAMSEN22500175
520ANNE BENTE SKÅR BUSCH22300725
521SVEIN CHRISTIANSLUND22300427
522TERJE OSETH22200577
523ROGER HURLEN22200228
524IVAR KLEIVE VOLL22100496
525ESPEN POLDEN22000306
526DAVID KRISTIANSEN21800376
527VICTOR FORBERG-SKOGENG21800608
528HÅVARD NORUM21700542
529KAJA JEE TRAAVIK ØSTVANG21300437
530ROBERT GUSTAFSSON21200113
531THOMAS JANSEN HAARSTAD20700406
532TOM JAKOBSEN20600274
533EGIL SIVERTSEN20500338
534KNUT-HELGE ARNOR EIDE20400232
535TOR KRISTIAN PEDERSEN20300367
536BØRRE PETTERSEN20300136
537TERJE HENRICHSEN2020012
538TRULS EIRIK BJERKE20000526
539PÅL ESPEN KRISTIANSEN19600194
540ANDREAS BRÅDLAND19100668
541HANS JØRGEN THUE19000157
542OSCAR ANDRE KATHRUD1900063
543MORGAN LANGÅKER18600233
544RUNE HJØLLO18300724
545BAARD ARNE MARTHINUSSEN18300661
546BENJAMIN UKKESTAD18100442
547ESPEN WILLADS TORGERSEN18000411
548FRODE YSTAAS17900291
549THOMAS MORSTAD17800215
550ROAR JOHNSEN1760032
551JEPPE ILSTAD17200565
552HANS KRISTIAN MIKKELSEN16400416
553PETTER ERIKSEN1630098
554JON SATAØEN16200196
555EVEN MIKKELSEN15600171
556PER ARNE SVENDSEN15600276
557MARTIN SØGSTAD15500293
558PETTER SOLLI BERG15500421
559KNUT ERIK GRØNLI15500118
560BJØRN ARILD BERGER15400145
561EIRIK KRISTIANSEN15200163
562DAGNY OBRESTAD15100505
564KENNETH WÆRØ14700696
565GEORG BEISKE14200662
566FRED-BØRRE JOHANNESEN1390055
567TORE HILLESVIK-AMDAM13600546
568JON ERTSHUS13400628
569GUNNLEIV BERGE FOSSÅSKARET13200213
570FRODE LUDVIGSEN13100191
571ERIK FOLLESTAD JOHANSEN12800611
572FRANK TRÆLNES12200456
573BØRRE WESTERBERG11500388
574ROY ROBERT ELTVIK11100616
576KJETIL FRØYTLAND11000394
577IVAN EMANUELY JIMENEZ9700184
578THOMAS HANSEN7800485
579KJELL INGE LINDQVIST7100527

Kommentarer

Kommenter

Om Frode Fagerli

x

Sjekk også

Årets spiller NM2018

For andre året på rad ble Robert Kaggerud kåret til årets spiller, meget sterkt! Vi gratu­lerer så mye, sammen med resten av #poker­mil­jøet. En spiller vi garan­tert får høre mer fra de neste årene, følg med! Han holdt En finger i været da vi skulle ta vinner­bildet i Heads Up! Første tittel ble meldt! Det ble ikke like spen­nende som i ...