Alexander Vieri Dannevig vant Virgin-turneringen, se full resultatliste her

Av | 1. april, 2023| NM2023, Nyheter, Resultater

Hele 146 NM-debutanter stilte til start i turneringen som er forbehold de som er i NM for første gang. Nedenfor ser du komplett resultatliste med premieutbetalingene til de 15 beste.

PlasseringNavnPremie i euro
1DANNEVIG ALEXANDER VIERI4347
2BERN TOBIAS GUSTAVSEN2765
3ELLEFSEN AUDUN1795
4Brandvold Mats1270
5UTAMA BUDHI970
6HENRIKSEN HAAVARD745
7NILSEN INGVILL JAYANTHI600
8FAUSA OLAV ANDRE NYGAARD485
9Larsen Mette410
10HEIA BENJAMIN BOSTAD335
11PEDERSEN FREDRIK ARON335
12KROSSHUS LEIV260
13AAGOTNES BOERGE LANDRO260
14NORHEIM TOM ERIK185
15ULLERSMO SONDRE185
16BETTEN JOHANNES TJOENNELAND
17VASSMYR PER
18VALLA JOHANNES VILJAR CARINASON
19BERNTZEN MORTEN
20JENSEN JOERAN PEDERSEN
21LILAND SONDRE
22ROSSELAND JONAS MADSEN
23PERRY TIM DANIEL
24LAURITSEN JOERGEN FAALE
25ERIKSEN JAN ERIK
26HEIA TOM INGE
27SANDVIK ROAR
28FLAGE JOERUND
29ØYNEBRATEN GLENN
30SANDAL RUBEN ANTONESEN
31BENJAMINSEN KRISTIAN BENDANILLO
32HEGGERNAES JOERGEN MONSEN
33NERLAND OEYSTEIN MOLDAL
34HANSSON RUNAR
35KRISTIANSEN ROAR
36HOEJFELDT JOAKIM GRANLI
37GROETAN TOR HAAKON
38GJOERSVIK THOMAS SOLVIK
39SAGVOLD OLE EDVIN
40DVERGSDAL SANDER
41TENGELSEN KNUT LIANE
42MAAOEY JON OEYVIND
43LUNDEKVAM THEA ETTERLID
44DAHLØ RONNY INGOLF
45MICHALSEN KIM ANDRE
46SUNDBERG FINN-OSKAR
47LIO MARTIN
48STRAND DANIEL JOHANSEN
49NGUYEN DANG QUOC
50FINSAADAL MARIUS OSE
51FORMODALEN MAGNUS TANDBERG
52Asklund Darth Kai
53GAARDEN NIKOLAI KVERNES
54FASSELAND ERLEND UDOEY
55Bjørhusdal Steffen
56ESPELAND LEIF MAGNE
57ANDREASSEN SIMON DALBAKK
58OLSEN MORTEN ANDREAS
59LARSSEN OLAF ERIKSEN
60UGLEM MIKAEL
61SANDNES KJETIL
62STOERDAL TERJE
63MATHISEN ANDERS ROENNINGSEN
64HARSVIK JAN
65BOINE JOHN EIRIK NERGAARD
66Kjenstad Martine
67Lunde Alexander
68SAGEDAL VEGARD
69IVERSEN FINN YNGVE
70BEKKAVIK MERETHE
71Andersen Fred
72NORUM FREDRIK
73MATHIASSEN SVEIN MAGNE JUNIOR
74Lindberg Rigmor
75BENDIKSEN ANNA SOFIE
76LARSEN KJELL IVAR
77RYKKELID EDVIN
78TOFTE THOMAS
79FAASEN PETTER
80ADOLFSEN KETIL
81Sirland Stian
82ROSENLUND ASK RUUD
83IVERSEN BJOERN FLEMMING
84EIKELAND VIDAR
85SEBERG SINDRE
86VISTE JESPER ANDREAS
87WAELDE AMINE
88BAARDSEN RUBEN
89GIFSTAD ESPEN REE
90HANSEN PAUL OVE
91HANSEN GLENN
92SANDAL GUNNAR
93AALAND SANDER MOGENSEN
94JENSEN JIM CATO PEDERSEN
95DUESTEN PER OLAV
96HENRIK HANSEN
97MOSSING JARLE
98JENSEN JONAS PEDERSEN
99STENERSEN SIMON
100Taurins Austris
101EINARSON JON SPOERKEL
102MICHALSEN OLE MARTIN SELJORD
103Hæggernæs Raymond
104TORP NILS JOHAN
105SOMMERSTAD RUBEN
106LANDROE OLE MARKUS
107MAAKESTAD TOR OLAV BOE
108BOUFOUS BRIK ALEXSANDER
109SELJAASEN FREDERIK JOERGENSEN
110HANSEN HENRIKSEN JOAKIM
111SKAR FRANK
112Skeie Bauer Øyvind
113AARHUS MORTEN
114WEISETHAUNET PETTER
115SUNDE LISBETH
116THORSEN JAN EGIL
117LANGAUNET JOERGEN
118MOELL GABRIEL JUST WIESE
119BJØRNSTØL JØRN A
120BERGE MARTIN TUROEY
121LARSEN HELGE
122JOHANSEN VIGDIS
123MORTENSEN PETTER
124AUENSEN PETTER
125RIDDERVOLD ASBJØRN LUND
126OPPEN HANS KRISTIAN
127VODAL TOMAS NAESSAN
128ANDERSEN JOACHIM
129SKREEN OLA
130RUSTAND THOMAS SKOGLY
131HANSEN STIG ARVE
132LINSTAD AMUND
133LANGVIK DENNIS ALEKSANDER
134MIKALSEN ISAC BLOMSOEY
135SOERHAGEN TOM
136NILSEN NICOLAI EFTESTAD
137KJELSRUD ESPEN
138NORSTED MARTIN
139JOHANNESEN EMIL
140Økland Joakim
141ØRBEK TOLLEFSEN MAGNUS
142AZIZI SARWAN
143VIK TERJE
144HAUGLI EMIL
145HANSEN INGE
146SOERENSEN JAN IVAR
deluxe pokerkoffert som vist på TV2 banner
deluxe pokerkoffert som vist på TV2 banner

Andre nyheter

Vinneren av NM Main Event vinner en Grand Seiko-klokke av Urmaker Christensen

NYHETSBREV

Poker.no nyhetsbrev

Bli medlem av Norsk Pokerforbund